Hakkımızda


    Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden  tanımlanıyor.Bu değişim , duygusallıklarımızı , hayal  gücümüzle birleştirerek  daha farklı  bir gerçekliğe kavuşturmamıza`da  fırsat  veriyor.Uzakta olsalar bile , sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci acıyı paylaşmak,yaşama beklenmedik sürprizler katmak varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolayki..
 
KELEBEK ÇİÇEKÇİLİK , duygularınızı  düşlerinizdeki  çiçeğe  dönüştürerek , en  uzak  mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren bir organizasyondur.
 
Yurtiçi ve Yurtdışı çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.Çiçek duygudur, özen ister ve ulaşmakta sabırsızdır.
 
Bir gün , duygularınızı  çiçeğe dönüştürmek isterseniz ; KELEBEK ÇİÇEKÇİLİK  size en yakın yerde ve sizi en iyi hissederek, düşlediklerinizi gerçekleştirmeye hazır...
 
Türkiye`de 81 ile ve 840 ilçeye Çiçek gönderimi, Dünyada 156 ülkeye Çiçek gönderimi konfrerans ve toplantilarin , Süsleme isleri , Park ve bahçelerin yapımı , Park ve bahçelerin  periyodik bakımı Salon bitkilerinin  periyodik bakımı

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş